P a  r  t  n  e  r  z  y

Orkana Apartments to owoc zgodnej współpracy 5 cenionych w branży firm. Na etapie projektowym i podczas wszelkich prac wykonawczych wspólnie dbały one o to, by oddać w ręce przyszłych lokatorów miejsce idealne, bezpretensjonalne, wdzięczne i przyjazne mieszkańcom oraz ich gościom.

Założone przez architekta Hernana Gomeza Studio Gomez od ponad 20 lat projektuje i realizuje swoje projekty w Warszawie, Polsce i zagranicą. Na swoim koncie mają setki domów, rezydencji, obiektów i całych osiedli oraz niezliczoną wręcz ilość projektów wnętrz obejmujących także design mebli. 

studiogomez.pl

artkam

Pracownia projektowania wnętrz Artkam Kamili Sitak powstała w 2012 roku. Jej wyróżnikiem jest indywidualne podejście do każdego Klienta, niezależnie od charakteru inwestycji. Czy mowa o sektorze prywatnym, czy komercyjnym, efektem prac Artkam zawsze jest „piękno formy i geniusz działania”.

artkam.com.pl

pasa design

Pracownia Pasa Design działa od 2011 roku, realizując z sukcesem projekty z zakresu architektury krajobrazu. Wyróżniają się one szczególnym szacunkiem do kontekstu, który otacza projektowane inwestycje. Projektanci rozumieją potrzeby otoczenia, dbają o każdy najdrobniejszy detal i wierzą w sens, jaki można nadawać miejscu poprzez rozsądne projektowanie.

pasa.com.pl

Delta Light to lider rynku dyktujący trendy w oświetleniu architektonicznym. Firma jest znana na całym świecie i słynie z innowacyjnych konceptów oraz umiejętności tworzenia mieszanki subtelnej atmosfery, elegancji, funkcjonalności i wzornictwa zarówno w oświetleniu wewnętrznym jak i zewnętrznym.

deltalight.com

O renomie Lions Estate najlepiej świadczą nie tylko liczne rekomendacje i opinie Klientów, ale także wyróżnienia, w tym tytuł Lidera Rynku Nieruchomości Premium 2020 oraz Lidera Najwyższej Jakości Obsługi Klienta 2021.

lionsestate.pl